Laikrodžiai

Geras laikrodis laikomas puikaus skonio, prestižo ir elegancijos simboliu. Bukimstilingi.lt siūlo įsigyti laikrodžius, pagamintus iš aukščiausios kokybės medžiagų – nerūdijančio plieno, natūralios odos ir kt. Laikrodžiai turi ilgaamžius mechanizmus, aukščiausius standartus atitinkančius stikliukus, taigi laikrodis patikimai tarnaus ne vienerius metus.

Prekiaujame patikimų gamintojų – GUESS, JL, „Nesterov“, 33 ELEMENT, SWISS MILITARY, „Lee Cooper“, TISSOT, „Calvin Clein“, HUGO BOSS, ICE WATCH ir „Timex“ – laikrodžiais patraukliomis kainomis. Rinkoje populiariausi kvarciniai laikrodžiai, kurie yra tikslūs, jiems nereikia jokios priežiūros, o bateriją užtenka keisti vos kartą per 2–10 metų.

Kokybiškas laikrodis – vertinga dovana tiek vaikinui ir vyrui, tiek ir merginai bei moteriai. Renkant laikrodį dovanai, reikėtų numatyti, kokią sumą skirsite dovanai, pagalvoti apie žmogaus, kuriam bus dovanojamas laikrodis, socialinį statusą ar pareigas bei laikrodį pritaikyti prie aprangos stiliaus. Dirbantiems ofise, dažnai dėvintiems kostiumus ar kostiumėlius rekomenduojama dovanoti klasikinio stiliaus laikrodžius. Tuo tarpu sportiškiems ir jaunatviškiems nuotykių ieškotojams idealiai subalansuoti aptakių formų sportinio stiliaus laikrodžiai platesnėmis silikoninėmis apyrankėmis.

Jei nepavyksta išsirinkti laikrodžio – susisiekite su mumis užpildę specialią formą. Profesionaliai pakonsultuosime ir patarsime visais laikrodžių įsigijimo klausimais!

Rašyk
Skambink