JACQUES LEMANS laikrodžiai

JACQUES  LEMANS prekinio ženklo kompanija, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Austrijoje. 1975 metais šią kompaniją įkūrė broliai Alfredas ir Norbertas Riedlai taip pradėdami šeimos verslą. Iš kitų gamintojų JACQUES LEMANS išsiskiria tuo, kad yra vieni iš paskutiniųjų nepriklausomų laikrodžių prekinių ženklų Europoje, kadangi jau daugiau nei 40 metų kompaniją valdo ir plečia tos pačios šeimos nariai. Tai viena iš JL laikrodžių gamintojų sėkmės paslapčių: jais prekiaujama 120 šalių visame pasaulyje.

JACQUES LEMANS laikrodžiai pasauliui žinomi ir dėl savo socialinio atsakingumo, ypač daug dėmesio skiriant sportui. Tai vienintelis laikrodžių prekinis ženklas remiantis UEFA futbolo čempionų lygą. Socialiai aktyvus įmonės gyvenimas neliko nepastebėtas ir garsių žmonių – 2013 metais oficialiu šių laikrodžių ambasadoriumi tapo Kevinas Costneris: „Man patinka Jacques Lemans laikrodžiai, paprastai tariant jie yra nuostabūs, smagūs ir gerai atrodantys. Aš didžiuojuosi būdamas šio prekinio ženklo partneriu, nes jų kredo pilnai atitinka mano gyvenimo būdą“.

Jacques Lemans kompanija kuria skirtingų stilių laikrodžius: „La Passion“, „High Tech Ceramic“, „Automatic“, „Sport“ ir „Classic“, todėl savojo stiliaus laikrodį ras kiekvienas.

JACQUES LEMANS laikrodžiai internetu – suteikia laikui galimybę atrodyti gražiai. Aukščiausia kokybė už prieinamą kainą.

 

Rašyk
Skambink